Przestrzeń rozwoju w AIP UKSW

Zapraszamy do Przestrzeni rozwoju w AIP UKSW w dniu 6 czerwca 2024 ONLINE!

Program wydarzenia:

10.00-10.45

Warsztaty: Elevator Pitch – 7 tips

Jeśli na myśl o ekstremalnie krótkiej autoprezentacji, która trwa nie więcej niż 118 sekund, oblewasz się zimnym potem, ta sesja jest dla Ciebie! Dowiesz się z niej: Co to jest logline i dlaczego jest kluczowy dla powodzenia elevator pitch? Jakie 2 czynniki decydują o zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia? Dlaczego jednych kandydatów się faworyzuje a innych nie? Co decyduje o tym, że przynęta (decydent) połyka haczyk? Na zakończenie dostaniesz przykłady prezentacji, które będziesz mógł wykorzystać jako inspirację do napisania własnej, WYGRYWAJĄCEJ!

Prowadząca spotkanie: Agnieszka Jabłońska

Doradca/doradczyni rozwoju zawodowego i przedsiębiorca/przedsiębiorczyni – do wyboru.

Od ponad 15 lat współpracuje z globalnymi klientami dostarczając im serwis z zakresu rekrutacji, outplacementu oraz szytych na miarę rozwiązań warsztatowych dla menadżerów (obszar zarządzania sobą i relacjami z ludźmi). Diagnosta psychometryczny, coach biznesowy, trener motywacyjny metody Biegun Marka Kamińskiego. Konsultuje indywidulanie jako coach kryzysowy w warszawskim ośrodku Owocne Miejsce w Warszawie Wszędzie i dużo czyta stoików – w akcie zarządzania samą sobą.

10.45-11.30

Prelekcja: Jak się odnaleźć po prawie w korporacji prawniczej?

Podczas tego spotkania „na tapetę” zostaną wzięte fakty i mity dotyczące pracy w korporacji prawniczej. Przedstawione zostaną tipy, jak można ułatwić sobie rekrutację, na co warto zwrócić uwagę w trakcie studiów i jakie umiejętności otwierają drzwi do takiej kariery zawodowej.

Prowadząca spotkanie: Karolina Chról

Prawniczka zainteresowana prawem energetycznym, zatrudniona w EY Law, doktorantka na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, aplikantka adwokacka przy ORA w Warszawie.

11.30-12.15

Prelekcja: Jak rozpocząć karierę prawniczą i jak odnaleźć swoje miejsce w prawniczym zgiełku?

Prowadząca spotkanie: Adrianna Krzysztofik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Prawniczka w kancelarii LAWMORE, zajmującej się obsługa prawną prawną start-upów oraz prawem nowych technologii.

12.15-13.00

Prelekcja: Scoachuj sam siebie: jak wykorzystać narzędzia coachingowe do budowania swojej kariery?

Podczas warsztatów dowiesz się, czym jest coaching. Następnie odkryjesz, jak narzędzia coachingowe mogą pomóc w budowaniu Twojej kariery zawodowej. Nauczysz się jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce!

Prowadząca spotkanie: Marta Gastoł

Jest certyfikowanym coachem, doktorantką w dyscyplinach nauki prawne i literaturoznawstwo oraz zastępcą sekretarza czasopisma naukowego „Law • Education • Security”.

13.00-13.45

Warsztaty: Najlepsza wersja siebie, czyli stwórz wygrywające CV

O wskazówkach, jak pokazać rekturetowi swoje talenty, a ukryć luki kompetencyjne, jak zredagować CV pod kątem wymarzonego stanowiska, jak uwydatnić kluczowe kompetencje, o najczęstszych błędach w CV.

Prowadząca spotkanie: Magdalena Sobolewska

Doradca zawodowy z 13-letnim stażem pracy z osobami szukającymi swojej ścieżki oraz wchodzącymi na rynek. W swojej pracy widziała tysiące CV i wie, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. Entuzjastka idei, że w każdym z nas drzemią super moce, którym trzeba pozwolić wybić się na światło dzienne. Jest certyfikowanym trenerem badania ról zespołowych Belbin.

13.45-14.30

Warsztaty: Od pomysłu do własnej firmy – czyli jak rozwinąć StartUp?

Podczas warsztatu, jego uczestnicy dowiedzą się, jak postawić pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu. Zdobędą praktyczną wiedzę na temat dostępnych form wsparcia finansowego oraz pomocy, jaką oferują instytucje otoczenia biznesu. Przeanalizujemy jak kreować pomysły biznesowe, odkrywać różne źródła inspiracji oraz techniki tworzenia nowych koncepcji biznesowych. Przedstawione zostaną wady i zalety, szanse i zagrożenia związane z różnymi ścieżkami rozwoju projektów. Ten warsztat to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki, które pomogą przekształcić marzenia o własnym biznesie w rzeczywistość.

Prowadzący spotkanie: Łukasz Siemieniuk Manager z wieloletnim doświadczeniem w sektorze B2B, dotacji, wejść kapitałowych, inwestycji, współpracujący zarówno z przedsiębiorcami, jak i startupami w zakresie rozwoju, prowadzenia i koordynowania projektów realizowanych zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Wprowadził na rynek około 200 startupów oraz współpraca z ponad 500 firmami w ich wczesnych etapach rozwoju.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:

Link do połączenia w dniu wydarzenia:

03 czerwca 2024