Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działa na UKSW od 2021 roku w ramach Centrum Wspierania Przedsiębiorczości UKSW.

AIP to oferta wsparcia dla osób, które chcą założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą, zwłaszcza w obszarze technologii i innowacji. Oferujemy możliwość korzystania z pomocy prawnej, lokalowej, szkoleniowej, doradczej i innych usług, które ułatwiają wejście na rynek i rozwój biznesu. AIP współpracuje z uczelniami, instytucjami, organizacjami i firmami, które wspierają przedsiębiorczość akademicką i społeczną. Organizujemy także różne wydarzenia, warsztaty, konkursy i programy, które mają na celu rozbudzenie i rozwijanie potencjału przedsiębiorczego wśród studentów, absolwentów i naukowców.

AIP jest miejscem, gdzie możesz zrealizować swoje pomysły, nawiązać cenne kontakty, zdobyć wiedzę i doświadczenie oraz skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w biznesie i zrobić coś pożytecznego dla siebie i społeczeństwa.

AIP to Twój partner w drodze do sukcesu!

Zapraszamy chętnych Studentów i Studentki UKSW na konsultacje indywidualne dotyczące rozwijania pomysłów biznesowych, a także na konsultacje z doradcami zawodowymi. Wszystko za darmo!