Akademia Liderów Biznesu UKSW – Rekrutacja trwa!

8 godzin praktycznych szkoleń + 2 godziny indywidualnych konsultacji z naszymi doradcami zawodowymi!

🧨 To wszystko w Akademii Liderów Biznesu, która rusza w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UKSW już w semestrze letnim 2023!

🗓Poznaj program Akademii Liderów Biznesu:

MARZEC:

🤜Jak wiara we Wróżkę Zębuszkę może pomóc rozwinąć kluczową kompetencję przyszłości? Szkolenie poprowadzi Agnieszka Jabłońska – doradca zawodowy UKSW (online)

KWIECIEŃ:

🤜Skazany na sukces, czyli jak uświadomić sobie wewnętrzny potencjał, który pomoże w zaplanowaniu dalszej kariery? Szkolenie poprowadzi Magdalena Sobolewska – doradca zawodowy UKSW (online)

🤜Jak perfekcyjnie zaplanować firmę i skąd czerpać pomysły? Szkolenie poprowadzi dr hab. Mariusz Szyrski, prof. ucz., Dyrektor AIP UKSW (online)

MAJ:

🤜Jak dobrze się zaprezentować w biznesie? Wystąpienia publiczne i mowa ciała. (spotkanie stacjonarne). Szkolenie poprowadzi dr hab. Mariusz Szyrski, prof. ucz., Dyrektor AIP UKSW

+ jako bonus: 2 godziny konsultacji z wybranym doradcą zawodowym

🧨Jak dostać się do Akademii Liderów Biznesu??🧨

Napisz maila na adres: inkubator@uksw.edu.pl i w 4 zdaniach napisz, dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w naszym programie. Uwaga! Ilość miejsc w Akademii jest ograniczona!

Zgłoszenia drogą mailową przyjmujemy TYLKO do 21 lutego 2023.

Każdy uczestnik Akademii otrzyma certyfikat ukończenia (należy wziąć udział w co najmniej 3 warsztatach).

Zapraszamy!

03 lutego 2023